Відділення поліції № 1 Волноваського РВП ГУНП в Донецькій області інформує

Дата: 23.01.2024 15:11

Відділення поліції № 1 Волноваського РВП ГУНП в Донецькій області інформує куди звертатись у випадку домашнього насильства.
У випадку домашнього насильства слід:
- викликати поліцію за телефоном 102 або звернутися особисто до найближчого відділу поліції та подати заяву. Також ви можете зателефонувати до чергової частини поліції за телефоном: 066-302-0746
- звернутися про допомогу або отримати консультацію у відділі соціального захисту населення та охорони здоров’я Комарської сільської ради, який знаходиться за адресою: с. Комар, вул. Єгорова, буд. 19.

Звернутися у разі необхідності:
- за номером 103 або до найближчого медичного закладу за медичною допомогою.
- за номером 0800213103 до єдиного контакт-центру системи безоплатної правової допомоги. Де вам буде надана безоплатна правова допомога.
- за номером 1547 урядової гарячої лінії з питань протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей. Надається безкоштовна інформаційна консультація, психологічна підтримка, реєстрація відповідного звернення до державних органів.
- за номером 116123 або 0800500335 до Національної гарячої лінії з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації. Надається цілодобова, безкоштовна та конфіденційна інформаційна та психологічна підтримка.

Постраждали або стали свідками домашнього насильства?

Повідомляйте! Не мовчіть!